8 - Б клас




3 грудня -Міжнародний день інвалідів .
  Він спрямований на привернення уваги суспільства і громадськості до актуальних проблем інвалідів  Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя.  Окремі трагедії.  Окремі людські надії на те, що буде добре.
 На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти.
          У цьому році в наш клас прийшов  навчатися хлопчик із захворюванням ДЦП.  Звуть його Карпович Микита. Йому важко пересуватися, але намагається вже ходити без костилів. Не все гаразд буває і в навчанні. Перед учнями 6-Б класу стало завдання  -  допомогти Микиті, щоб він зміг  почувати  себе захищеним, пристосуватися до самостійного життя у суспільстві.
           Кожен день у житті Микити наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі та оточуючим. І незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає його. Головне для нього , що життя, є і воно продовжується.

Ми — такі, як і ви, як і всі.
Теж ми прагнемо бути щасливі
Попри всі ваші щирі жалі.
Ми – такі, як усі, тільки звикніть,
Не глузуйте й сльозу не роніть.
Як нам хочеться іноді крикнуть,
Що ваш погляд пекуче болить!

        Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги.  
     Ввесь клас бажає Микиті здоров’я і обіцяє допомагати йому у буденному житті.


В країну Карамелію.

       21 жовтня учні 6-б класу відправилися  на екскурсію  у майстерню карамелі, де отримали майстер-клас  з виготовлення цих солодощів.
       Карамель - один з найпопулярніших  видів цукерок,  доступний за ціною та улюблений  багатьма. Його виготовляють вже досить давно, і про появу карамелі розповідають різні легенди.  З давнини й до наших днів існувало безліч способів приготування карамелі, а на продуктовий ринок країн усього світу потрапили тисячі видів цих ласощів.

        Про те, як готують карамель сьогодні, було цікаво дізнатись дітям . Майстри  відкрили секрет напису слів усередині кожної цукерки. У невеликій кімнаті карамельниці розкачують щойно зварену суміш на столах з підігрівом, бо карамель готують при дуже високій температурі — плюс 70 градусів. Усе тут роблять, як у давнину, — лише руками.  Школярі побачили  усі етапи виробництва цих солодощів та спробували  власноруч виготовити смачні карамельки.




Комментариев нет:

Отправить комментарий